Öğrenci Kulüpleri

Maden Fakültesi öğrencilerinin mezuniyetine kadar fakültede geçirdikleri zamanda bilimsel ve teknik altyapılarına ek olarak sosyal gelişimlerini sağlama amacıyla her bölümün öğrencileri tarafından fakültemiz desteğiyle öğrenci kulüpleri kurulmuştur.

Fakültemizde bulunan öğrenci kulüplerinde öncelikle sosyal ilişkilerinizi geliştirebilir, çevrenizi genişletebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki; öğrencilik yıllarından kalan en değerli hazinelerimizden biri “arkadaşlık”larımızdır.  Birlikte bir şeyler yapmanın zevkine ulaşabilir, bunun yanı sıra bölümünüzle ilgili her türlü bilgi, yayın, kitap, ders notuna ulaşabilir, seminer ve teknik gezilere katılabilirsiniz.

Fakültemizdeki öğrenci kulüpleri gibi üniversitemizin diğer fakülte ve bölümlerinde de öğrenci kulüpleri bulunmaktadır. Bölüm öğrenci kulüplerinin yanısıra Kültür ve Sanat Birliği (KSB) istek ve ilgi alanlarına göre çok farklı içerik ve amaçlara sahip öğrenci kulüplerine destek vermektedir.

Müzik, sinema, tiyatro, spor ve diğer farklı alanlardaki  aktivitelerle ilgili öğrenci kulüplerinin listesi  http://www.ksb.itu.edu.tr  adresinde bulunmaktadır.

Fakültemiz öğrenci klüpleri:

Öğrenci KulüpleriÖğrenci Kulüpleri1​​Öğrenci Kulüpleri3Öğrenci Kulüpleri4Öğrenci Kulüpleri5

İTÜ Maden FakültesiİTÜ Maden Fakültesi1
İTÜ Maden Fakültesi2İTÜ Maden Fakültesi3